Stargardzkie Centrum Nieruchomości - na rynku od 2002 r

 
 
 
 

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertCodziennie nowe oferty nieruchomości

DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 116 m2

pokoje: 4

numer oferty: 1319/ARM/ODS

Cena 359 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! NOWA CENA! Ofertą sprzedaży są nowe domy w zabudowie szeregowej ( skrajny oraz środkowy ) położone w spokojnej części Os. Pyrzyckiego. Segmenty o powierzchni użytkowej 116 m2 położone na działkach o powierzchni 149 m2 i 219 m2. Na parterze salon z aneksem kuchennym (możliwość zamontowania kominka), wiatrołap, toaleta oraz garaż. Na piętrze trzy pokoje, łazienka oraz przedpokój. Istnieje możliwość zaaranżowania we własnym zakresie 3 kondygnacji na pomieszczenie mieszkalne. Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim - na parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze w łazience ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki panelowe. Budynek ocieplony styropianem grafitowym - 12 cm, poddasze wełną 20 cm. Dachówka ceramiczna. W cenie - instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, C.O., Brama wjazdowa segmentowa - przystosowana do zamontowania siłownika elektrycznego. Podejścia i podjazdy - kostka brukowa. Cena segmentu środkowego - 359 000 zł, segment skrajny - 389 000 zł brutto. KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 2%. Serdecznie zapraszamy do oglądania! Arma Nieruchomości ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 59 m2

pokoje: 3

numer oferty: 1318/ARM/ODS

Cena 268 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI !! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona w spokojnej dzielnicy w Stargardzie. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 59,2 m2. Działka o powierzchni ok. 140 m.kw. Na parterze: salon z aneksem kuchennym, z salonu wyjście na ogród, hol z wyznaczonym miejscem na szafę, wc. Na piętrze: 2 pokoje, korytarz oraz łazienka. Możliwość adaptacji poddasza jako strych lub sypialnie. Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim - jedynie do wykończenia. W cenie wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, C.O z piecem gazowym dwu-obiegowym (z zamkniętą komorą spalania). Woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej. Okna PCV. Bryła budynku w nowoczesnym stylu, z zewnątrz ocieplenie styropianem, elewacja wykończona tynkiem mineralnym. Ogród do zagospodarowania - istnieje możliwość postawienia wiaty przed budynkiem. Atutem jest brak skosów na pierwszym piętrze. Cena brutto 268 000 zł. W ofercie także domy z garażami w bryle budynku w cenie 285 000 zł. Termin wydania - kwiecień 2017 roku. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Więcej informacji na temat inwestycji u nas w biurze, serdecznie zapraszamy do oglądania! Arma Nieruchomości ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 59 m2

pokoje: 3

numer oferty: 2993/ARM/OMS

Cena 268 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI ! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona w spokojnej dzielnicy w Stargardzie. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 59,2 m2. Działka o powierzchni ok. 140 m.kw. Na parterze: salon z aneksem kuchennym, z salonu wyjście na ogród, hol z wyznaczonym miejscem na szafę, wc. Na piętrze: 2 pokoje, korytarz oraz łazienka. Możliwość adaptacji poddasza jako strych lub sypialnie. Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim - jedynie do wykończenia. W cenie wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, C.O z piecem gazowym dwu-obiegowym (z zamkniętą komorą spalania). Woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej. Okna PCV. Bryła budynku w nowoczesnym stylu, z zewnątrz ocieplenie styropianem, elewacja wykończona tynkiem mineralnym. Ogród do zagospodarowania - istnieje możliwość postawienia wiaty przed budynkiem. Atutem jest brak skosów na pierwszym piętrze. Cena brutto 268 000 zł. W ofercie także domy z garażami w bryle budynku w cenie 285 000 zł. Termin wydania - kwiecień 2017 roku. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Więcej informacji na temat inwestycji u nas w biurze, serdecznie zapraszamy do oglądania! Arma Nieruchomości ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

NOWE MIESZKANIE 3-POKOJOWE
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 53 m2

pokoje: 3

numer oferty: 2992/ARM/OMS

Cena 172 250

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI ! ATRAKCYJNA CENA - od 3250 zł/m2 brutto! Ładne, nowo-budowane mieszkania w ramach inwestycji deweloperskiej położonej przy ul. Drzewieckiego/Witoszyńskiego w Stargardzie. Przedstawiane mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Lokal o powierzchni użytkowej 53,07 m2 usytuowany na 2 piętrze (lokale dostępne także na innych kondygnacjach) nowego apartamentowca. Ogrzewanie i woda z sieci! Do lokalu przynależy komórka lokatorska. Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym. W ofercie też inne mieszkania 25 m.kw. - 65 m.kw., a także opcja łączenia mieszkań. Na parterze mieszkania z bardzo dużymi tarasami (alternatywa ogródka). Kupujący nie płaci 2% PCC u notariusza. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Każdemu nabywcy zapewniamy możliwość zmian w aranżacji wnętrza. W ofercie także miejsca postojowe w atrakcyjnej cenie - od 15 tys. zł brutto. Inwestycja znajduje się w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie przystanek MZK, sklep, boisko, szkoła itp. Planowany termin oddania - okolice sierpnia 2017 r. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ KOSZTÓW POŚREDNICTWA. Oferujemy pomoc w załatwieniu finansowania zgodnie z programem MDM - Mieszkanie dla Młodych (istnieje możliwość skorzystania ze środków przeznaczonych na rok 2018). W ofercie także inne metraże i układy pomieszczeń - pełna oferta na stronie inwestycji! ARMA NIERUCHOMOŚCI ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STARGARDZIE
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 77 m2

pokoje: 4

numer oferty: 2991/ARM/OMS

Cena 270 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI !! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie Szczecińskim. Domy dwukondygnacyjne o powierzchni użytkowej 77,22 m.kw. oznaczone na mapie symbolami J-P. Działka o powierzchni od około 318 m.kw. do 321 m.kw. Na parterze: przestronny salon z aneksem kuchennym, w salonie przygotowane miejsce na kominek oraz wyjście na ogród, sypialnia, hol z wyznaczonym miejscem na szafę, wc. Na piętrze: 2 pokoje (o powierzchni: 12,4 m.kw.; 12,2 m.kw.) każdy z odrębnym balkonem typu loggia, korytarz oraz łazienka. Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim plus - jedynie do wykończenia. W środku wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, C.O z piecem gazowym dwuobiegowym. Na całym parterze ogrzewanie podłogowe. Na piętrze: w łazience ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki panelowe, poddasze ocieplone wełną mineralną. Okna PCV. Bryła budynku w nowoczesnym stylu, z zewnątrz ocieplenie styropianem, elewacja wykończona tynkiem mineralnym, podbitka dachu drewniana. Dojścia i podjazd - kostka betonowa. Atutem jest brak skosów na pierwszym piętrze. Cena brutto 270 000 zł Przewidywany termin oddania: Do końca sierpnia 2017 roku INWESTYCJA SPEŁNIA WYMOGI PROGRAMU MDM (istnieje możliwość skorzystania z dopłat przewidzianych na 2018 rok) OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Więcej informacji na temat inwestycji u nas w biurze. Serdecznie zapraszamy do oglądania ! Wyłączny przedstawiciel inwestora - Arma Nieruchomości. ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

NOWY DOM W STARGARDZIE!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 143 m2

pokoje: 5

numer oferty: 1317/ARM/ODS

Cena 419 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI ! NOWA CENA !! Nowoczesny, energooszczędny dom wolno stojący, zlokalizowany w willowej dzielnicy (ul. Morska / Marynarska) w Stargardzie. Dom o powierzchni użytkowej 118,67 m2 pow. całkowita 143 m.kw. usytuowany na działce o powierzchni 1280 m2. Układ pomieszczeń: Na parterze: salon (28,6 m2) z aneksem kuchennym (7,2 m2) oraz wygospodarowanym miejscem na kominek (położenie kuchni oraz układ okien daje możliwość utworzenia odrębnego pomieszczenia lub zrobienia wyspy oddzielającej część kuchenną od części salonu), hol (5,1 m2) , wc (2 m2), kotłownia (3,9 m2), oraz garaż (17 m2). Na piętrze: 4 sypialnie o powierzchniach 11,9 m2, 12,1 m2, 10,5 m2, 11,7 m2 (dwie z nich mają dostęp do przestronnego balkonu usytuowanego od strony południowej), łazienka (5,6 m2), hol (6,6 m2). Budynek oddawany w standardzie deweloperskim plus - rozprowadzona instalacja C.O., instalacja elektryczna, tynki, wylewki, okna trzyszybowe firmy Schüco, rolety okienne antywłamaniowe (na parterze), brama garażowa na pilota (cały system w cenie). Budynek ocieplony styropianem 15 cm. Podbitka drewniana. Teren wokół domu wyrównany, podjazd oraz podejścia wyłożone kostką brukową, spokojne sąsiedztwo. Zapraszamy do oglądania! Wyłączny przedstawiciel - Arma Nieruchomości OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI ! ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STARGARDZIE
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Miejscowość: STARGARD

Pow. całkowita: 77 m2

pokoje: 4

numer oferty: 1316/ARM/ODS

Cena 270 000

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI !! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie Szczecińskim. Domy dwukondygnacyjne o powierzchni użytkowej 77,22 m.kw. oznaczone na mapie symbolami J-P. Działka o powierzchni od około 318 m.kw. do 321 m.kw. Na parterze: przestronny salon z aneksem kuchennym, w salonie przygotowane miejsce na kominek oraz wyjście na ogród, sypialnia, hol z wyznaczonym miejscem na szafę, wc. Na piętrze: 2 pokoje (o powierzchni: 12,4 m.kw.; 12,2 m.kw.) każdy z odrębnym balkonem typu loggia, korytarz oraz łazienka. Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim plus - jedynie do wykończenia. W środku wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, C.O z piecem gazowym dwuobiegowym. Na całym parterze ogrzewanie podłogowe. Na piętrze: w łazience ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki panelowe, poddasze ocieplone wełną mineralną. Okna PCV. Bryła budynku w nowoczesnym stylu, z zewnątrz ocieplenie styropianem, elewacja wykończona tynkiem mineralnym, podbitka dachu drewniana. Dojścia i podjazd - kostka betonowa. Atutem jest brak skosów na pierwszym piętrze. Cena brutto 270 000 zł Przewidywany termin oddania: Do końca sierpnia 2017 roku INWESTYCJA SPEŁNIA WYMOGI PROGRAMU MDM (istnieje możliwość skorzystania z dopłat przewidzianych na 2018 rok) OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Więcej informacji na temat inwestycji u nas w biurze. Serdecznie zapraszamy do oglądania ! Wyłączny przedstawiciel inwestora - Arma Nieruchomości. ARMA Nieruchomości - na rynku od 2002 roku! Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje. Darmowe profesjonalne pośrednictwo kredytowe.

Kontakt z nami

Jolanta Borek-Sperber

Jolanta Borek-Sperber

właściciel

licencja: 3663, 11064

tel.: 504 050 094

arma@arma.nieruchomosci.pl

Łukasz Borek

Łukasz Borek

licencja: 9897

tel.: 501 053 187

lukasz@arma.nieruchomosci.pl

Urszula Ukleja

Urszula Ukleja

tel.: 534 444 307

ula@arma.nieruchomosci.pl

Janusz Neuman

Janusz Neuman

tel.: 693 310 547

janusz@arma.nieruchomosci.pl

Mariusz Sperber

Mariusz Sperber

tel.: 793 699 094

mariusz@arma.nieruchomosci.pl

Mickiewicza 35/4b
(wejście od ul. Dworcowej)
na wprost dworca PKP
73-110 Stargard

91 577 71 16

arma@arma.nieruchomosci.pl